Senior Java Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-08

Ogłoszenie w: Białystok

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu umowy o pracę bądź B2B
  • Współfinansowanie kursów językowych
  • Materiały do nauki oraz finansowanie certyfikatów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca nad projektami również dla zagranicznych klientów
  • Świetna lokalizacja - w samym centrum miasta

Obowiązki:
  • Praca przy rozwoju aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii Java i pokrewnych
  • Zdobywanie i poszerzanie wiedzy z zakresu CQ5/AEM6, JCR, Sling, OSGI, REST, MAVEN (w zależności od aktualnie posiadanej wiedzy)

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java/JEE
  • Praktyczna znajomość popularnych bibliotek i framework'ów
  • Praktyczna znajomość narzędzi do wersjonowania i pracy wspólnej jak Git/SVN/Bitbucket
  • Znajomość technologii webowych
  • Umiejętność programowania wielowątkowego
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL/NoSQL)
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego