Senior JAVA Developer

Data utworzenia: 2016-06-15

Ogłoszenie w: Poznań

Dla Naszego Klienta, specjalizującego się w tworzeniu niestandardowych rozwiązań oprogramowania Java, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Bydgoszcz, Toruń

 Zakres obowiązków:

  • Praca z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Agile)
  • Wsparcie Klientów podczas projektowania, testowania, wdrażania projektów
  • Utrzymanie i rozwój oraz refactoring kodu
  • Śledzenie postępów prac developerskich, naprawa błędów aplikacji
  • Dbanie o wysoki poziom dokumentacji technicznej

 Od Kandydatów wymagamy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia wyższe informatyczne, inżynieryjne lub pokrewne
  • Język angielski przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MySQL, Oracle, SQL Server)
  • Dobra znajomość frameworka Spring w tym: Security, Integration, JPA/Hibernate
  • Doświadczenie w:
    • aplikacjach webowych:
      • TomCat
      • Spring
      • RabbitMR
    • językach skryptowych:
      • Linux
      • Groovy
      • Python
      • Ruby
    • tworzeniu szablonów:
      • Smooks
      • Velocity
      • Freemarker
    • narzędziach środowiskowych:
      • Maven
      • Ant
      • SVN
      • GIT
    • technologiach:
      • Java Etnerprise
      • XML - Java-XML Binding
      • XSLT
      • FOP
  • Chęć rozwoju w środowisku Linux/UNIX

 Dodatkowe atuty:

  • Tworzenie oprogramowań w takich branżach jak telekomunikacja, finanse lub podobne
  • Doświadczenie w telekomunikacji BSS, rozumienie bilingów oraz kluczowych narzędzi

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Dobra lokalizacja biura (Poznań - Jeżyce)
  • Praca zdalna (kilka dni w miesiącu w biurze)