Senior JAVA Developer

Data utworzenia: 2016-06-16

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się Software House, realizującego projekty dla dużych międzynarodowych Klientów, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Utrzymanie i rozwój oraz refactoring kodu.
  • Śledzenie postępów prac developerskich, naprawa błędów aplikacji.
  • Przegląd oraz branie aktywnego udziału w procesie wytwarzania oprogramowania oraz w zakresie procedur i procesów wspierających zespół developerski pod względem jakości.
  • Programowanie w JAVA/JEE zgodnie ze specyfikacją oraz najlepszymi praktykami.
  • Programowanie w oparciu o wysokiej klasy technologie Enterprise JavaBeans oraz Web Services.
  • Wyznaczanie zadań, zarządzanie zmianą organizacji.
  • Dbanie o wysoki poziom dokumentacji technicznej.
  • Zmniejszanie błędów powstałych podczas procesu developmentu.
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz rozwijanie istniejących już funkcjonalności produktu

 Nasze super wymagania:

  • Techniczne:
    • Core Java
      • Multi-threading
      • Encryption
      • Java EE 7
      • JAX-RS
      • JAX-WS
      • JSON Processing
      • EJB
      • Java Persistence (JPA)
      • JSF
      • Authentication and authorisation
    • Środowisko:
      • Maven
      • Wildfly / JBoss
      • Eclipse or Netbeans IDE
      • Git
      • JUnit
    • Praktyczna znajomość:
      • Test Driven Development
      • Continuous Integration
      • Design Patterns
      • Secure Coding
    • Zadania na wysokim szczeblu:
      • Help set and enforce coding standards
      • Promote best-practices
      • Hands-on development
      • Peer-reviews
      • Provide input to architectural governance
    • Przydatne umiejętności:
      • Linux
      • MS SQL
      • LDAP
      • Cachingtechnologies
  • Osobowość:
    • Przywództwo
      • Pozytywne nastawienie.
      • Umiejętność dopasowania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy
    • Praca w zespole
      • Ustanawia harmonijne relacje z członkami zespołu.
    • Client Management
      • Wartości dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych i odpowiada na ich potrzeby.
      • Nawiązuje relacje, skuteczna pracy z klientami.
      • Przestrzega ustalonych ścieżek komunikacji
    • Komunikacja
      • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie / mówienie)
      • Branie aktywny udział w pracy zespołowej oraz spotkaniach z Klientami.
      • Dbanie o wizerunek firmy poprzez udział w konferencjach i targach branżowych.

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz pracę z najnowszymi technologiami
  • Miła, niekorporacyjna atmosfera
  • Dogodna lokalizacja (biuro obok stacji kolejowej Grodzisk Mazowiecki)
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B