Senior Java Developer

Data utworzenia: 2016-12-20

Ogłoszenie w: Warszawa

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Implementacja skalowalnych usług w architekturze micro-services w infrastrukturze AWS
  • Implementacja i automatyzacja procesów importu i synchronizacji danych
  • Rozwój RESTful API
  • Implementacja procesów integracji z systemami zewnętrznymi w modelach push oraz pull
  • Wybór narzędzi oraz technologii związanych z ekosystemami Java oraz JVM i AWS/Docker

 Nasze super wymagania:

  • Programowanie w frameworku Spring
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość systemów ORM, relacyjnych baz danych
  • Znajomość technologii: Spring framework, Hibernate, MS SQL, Postgresql
  • Znajomość git
  • Doświadczenie z Continuous Integration
  • Dobra znajomość języka angielskiego

 Mile widziane będzie:

  • Doswiadczenie w Java 8
  • Teoretyczna znajomość architektury micro-services, rozproszenia usług, skalowalność i podejścia devops

 Firma oferuje:

  • Opieka zdrowotna oraz możliwość ubezpieczenia rodziny (ubezpieczenie medyczne wraz z opieką stomatologiczną)
  • Karta multisport
  • Rozrywka (game room, wyjścia integracyjne, KickOff )
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia i konferencje, platforma e-learningowej Lynda.com
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Międzynarodowe projekty
  • Praca w bardzo dobrze zaimplementowanym Scrumie