Senior JAVA Developer

Data utworzenia: 2016-01-19

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta firmy specjalizującą się w tworzeniu systemów informatycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Twoje zadania:

  • tworzenie architektury rozwiązań w oparciu o platformę JAVA EE/Spring
  • projektowanie i wyznaczanie kierunków implementacji w realizowanych aplikacjach

 Wymagania:

  • co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku JAVA Developera
  • znajomość technologii JAVA EE lub/i Spring, Hibernate, Maven
  • znajomość baz danych Oracle, MongoDB, PostgresSQL lub MySQL
  • umiejętność tworzenia rozwiązań architektonicznych dla JAVA oraz REST API
  • doświadczenie w utrzymywaniu/monitorowaniu wdrożonych aplikacji
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym

 Mile widziane:

  • testy jednostkowe, refaktoring, wzorce projektowe