Senior .NET Developer

Data utworzenia: 2016-10-03

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, globalnego lidera branży reklamowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Praca nad zupełnie nowym rozwiązaniem zapewniającym workflow w bardzo dużej, globalnej organizacji
  • Proponowanie nowych rozwiązań dotyczących architektury systemu
  • Praca w zespole operującym w ramach zwinnych metodyk prowadzenia projektu
  • Dbanie o dokumentację projektową i sprawny przepływ informacji w ramach zespołu

 Nasze wymagania:

  • Co najmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia
  • Doskonała znajomość platformy .NET (MVC 4 i 5)
  • Doskonała znajomość języka C#
  • Znajomość technologii i narzędzi front-endowych
    • JavaScipt
    • HTML
    • jQuery
    • CSS3
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność wdrażania UML
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym (OOP)
  • Dobra znajomość baz danych MS SQL
  • Znajomość Web Services
  • Umiejętność rozwoju API w ramach architektury REST
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami i technologiami dedykowanymi do ciągłej integracji
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość WCF
  • Płynny angielski (praca w środowisku międzynarodowym)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (SCRUM, Kaban, TDD)
  • Znajomość JIRA jest warunkiem koniecznym
  • Chęć pracy z AngularJS2

 Mile widziane będzie:

  • Znajomość SOA
  • Znajomość ReactJS
  • Znajomość Jenkinsa
  • Znajomość Docker

 Proponujemy:

  • Możliwość tworzenia od podstaw rozbudowanego rozwiązania WEBowego i wywierania realnego wpływy na jego finalny obraz
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Kursy i szkolenia
  • Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole fachowców