Senior .NET Developer

Data utworzenia: 2017-02-16

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań dla sprzedaży i obsługi klienta, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Rozwój autorskiej platformy software-owej w tym narzędzi do komunikacji, automatyzacji, sztucznej inteligencji

 Od Kandydatów wymagamy:

  • Kilkuletnie doświadczenie komercyjne w .NET (C#)
  • Duże doświadczenie w obrębie .NET i WPF
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie z PostgreSQL
  • 100% zaangażowania w projekt

 Firma oferuje:

  • Pracę nad świetnym produktem - jedynym w swoim rodzaju
  • Dostęp do wiedzy mocno zaprawionych w boju kolegów
  • Brak usztywnienia i zbędnych hierarchii
  • Swobodę w podejmowaniu decyzji (o ile są dobre dla softu)
  • No spaghetti code