Senior PHP Developer

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Gdańsk

Kogo szukamy?

Jedna z największych marek odzieżowych w Polsce

miejsce pracy: Gdańsk

 Realizowane zadania:

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce,
  • Prowadzenie projektów,
  • Zarządzanie zespołem programistów w zespołach projektowych,
  • Dbanie o wydajność i bezpieczeństwo platformy e-commerce,
  • Zarządzanie jakością wytwarzanych aplikacji

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 5 lat,
  • Doświadczenie w serwisie o wysokiej dostępności (portal, e-sklep),
  • Doświadczenie w dziale rozwoju oprogramowania (mile widziane Magento),
  • Umiejętność kierowania kilkuosobowym zespołem projektowym,
  • Doskonała znajomość PHP 5 (OOP),
  • Praktyczna znajomość technologii webowych HTML, CSS, JavaScript i jQuery, Ajax,
  • Znajomość SQL,
  • Znajomość systemu Linux i narzędzi linii poleceń,
  • Otwartość, kreatywność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • Komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim,

 Mile widziane:

  • Doświadczenie z platformami e-commerce (preferowane Magento),
  • Kreatywne rozwiązywanie problemów,
  • Znajomość technik zwinnych oraz narzędzi do ich praktycznego wykorzystania,
  • Znajomość systemu ticketowego JIRA i kontroli wersji GIT/Bitbucket.

 Proponujemy:

  • Możliwość współtworzenia jednego z największych sklepów internetowych w Polsce,
  • Zwinne zarządzanie projektami (SCRUM, Kanban),
  • Korzystanie nowoczesnych narzędzi programistycznych (PHPStorm, JIRA, GIT, BitBucket, Capistrano, i wiele innych) oraz otwartość na nowe rozwiązania,
  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (możliwe inne formy zatrudnienia),
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów).