Senior Project Manager

Data utworzenia: 2016-06-28

Ogłoszenie w: Kraków

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, agencji znanej z projektowania innowacyjnych, inteligentnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań dla branży sportowej oraz zakładów bukmacherskich dla Klientów z całego świata, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje super zadania:

  • organizacja pracy zespołów projektowych,
  • zarządzanie zakresem i budżetem projektu,
  • nadzorowanie i przestrzeganie harmonogramu,
  • zarządzanie ryzykiem w projektach IT,
  • wsparcie procesów zarządzania jakością
  • przekazywanie wiedzy w jednym z obszarów: wytwarzania oprogramowania,
  • automatyzacja procesów, integracja systemów informatycznych.

 Od Kandydatów wymagamy:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy projektowej, przy czym nie mniej niż dwa lata w samodzielnym prowadzeniu projektów software'owych,
  • doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania analiz biznesowych,
  • znajomość oraz doświadczenie w pracy z metodologią SCRUM,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających proces zarządzania projektami,
  • doświadczenie w pracy jako developer lub QA,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

 Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych z użyciem Java

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Udział w interesujących, nieszablonowych projektach informatycznych dla Klientów z całego świata
  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
  • Pakiet medyczny oraz inne świadczenia pozapłacowe
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w nowoczesnym budynku biurowym klasy A