Senior Python Developer

Data utworzenia: 2017-01-02

Ogłoszenie w: Kraków

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, firmy zajmują się e-marketingiem, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje zadania:

  • projektowanie i implementowanie nowych rozwiązań wykorzystywanych na całym świecie
  • tworzenie skalowalnych rozwiązań obsługujących ogromne obciążenie (high traffic web environment)
  • tworzenia rozwiązań backendowych
  • optymalizowanie szybkości działania systemu

 Od kandydatów oczekujemy:

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku seniorskim
  • dobra znajomość Pythona
  • dobra znajomość SQL
  • bardzo dobra znajomość systemu linux
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość GIT / SVN
  • znajomość TDD
  • znajomość BDD

 Dodatkowe atuty:

  • Technologie:
  • Kafka
  • Docker
  • DDD
  • Elasticsearch
  • PHP
  • Go
  • Redis

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Gdy widzimy, że się starasz ponad normę - także finansowe lub rzeczowe bonusy.
  • Sympatyczną atmosferę w pracy u lidera usług email marketingowych w Polsce.
  • Solidny background do zdobywania wiedzy i umiejętności praktycznych.
  • Mimo, że pracujemy w dużej przestrzeni lubimy rodzinne klimaty. Po firmie biegają dwa psy, zawsze pamiętamy o urodzinach kolegów i koleżanek z pracy. Zespół przyjmie Cię z otwartymi rękami i szybko się zaprzyjaźnicie.
  • Jesteśmy na rynku 9 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się jak twórczy chaos przekształcić w efektywny workflow. Korzystamy z wielu narzędzi wspomagających realizację projektów co pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Krótko mówiąc - mniej stresu na co dzień :)
  • Wierzymy, że rozwój jest najważniejszy dlatego wspólnie jeździmy na konferencje i szkolenia. Ponadto możesz korzystać z naszej firmowej biblioteczki a jeśli nie znajdziesz w niej książki, która Cię interesuje - daj znać sprowadzimy ją choćby zza oceanu.
  • W zdrowym ciele zdrowe ciele :) Pamiętamy o tej maksymie zapewniając darmowe karnety na siłownie czy fitness.
  • Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego co jakiś czas organizujemy wspólne wypady na imprezę, grilla, paintball, gokarty czy mecz - zarówno jako widzowie jak i zawodnicy. W firmie czas nam umila Xbox One :)