Senior QA Engineer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • możliwość dołączenia do eksperckiego zespołu o unikatowych kompetencjach na skalę światową
  • zdobycie doświadczenia w pracy na systemach obsługujących dziesiątki tysięcy operacji na sekundę i przetwarzających terabajty danych dziennie
  • pracę z ludźmi pełnymi zaangażowania
  • niekorporacyjną atmosferę
  • ciekawe, unikatowe na skalę globalną wyzwania w pracy z ogromnymi wolumenami danych
  • specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy
  • możliwość korzystania z firmowego restobaru, w którym codziennie pracownicy dostają bezpłatny ciepły posiłek, dodatkowo w każdy piątek ogólnofirmowe Happy Hour z darmowym, czeskim piwem bez limitu + przez cały dzień nielimitowana kawa, napoje i owoce
  • specjalne bonusy za obronę pracy dyplomowej, becikowe (2 tys zł), dofinansowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich i rozwód party, parapetówek we własnych nowych mieszkaniach, dofinansowanie badań lekarskich, karta OK System, dofinansowanie kursów językowych, bilety do kina i teatru
  • elastyczny czas pracy, telefon służbowy, laptop

Obowiązki:
  • wykonywanie testów automatycznych aplikacji
  • rozwijanie scenariuszy i przypadków testowych
  • dbanie o wysoką jakość oprogramowania i nadzór nad jego poprawnym działaniem
  • mentorowanie młodszych członków zespołu

Wymagania:
  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z Selenium w połączeniu z Python
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile
  • doświadczenie z testami penetracyjnymi i obciążeniowymi
  • wiedza na temat tworzenia skryptów testowych oraz rozwiązań UAT
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność rozwiązywania trudności, analitycznego myślenia i pracy w zespole