Senior QA Specialist (testy manulane + automatyczne)

Data utworzenia: 2016-05-31

Ogłoszenie w: Wrocław

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, wiodącej i bardzo znanej firmy consultingowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław, Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • praca w międzynarodowym zespole przy rozwiązaniach dostarczanych Klientom z całej Europy
  • udział w tworzeniu dużych systemów o wysokiej wydajności i niezawodności
  • praca w zespole SCRUMowym
  • wsparcie przy procesie analizy oraz projektowania
  • przyczynianie się do sukcesów projektów poprzez tworzenie planów, strategii oraz skryptów służących do automatyzacji testów
  • wspieranie pozostałych członków zespołu

 Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 8 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • dobra znajomość HP Quality Center, IBM Quality Manager lub podobnego rozwiązania
  • ISTQB, ISEB lub podobna certyfikacja
  • doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

 Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy sektorze finansowym/ubezpieczeń

 Proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie przy atrakcyjnym wynagrodzeniu
  • współpraca z bardzo doświadczonymi inżynierami od których można się wiele nauczyć - pracownicy na stanowiskach eksperckich mają zwykle 15+ lat doświadczenia
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji (centrum miasta)
  • pakiet szkoleń wraz z certyfikacją
  • realne szanse awansu
  • laptop + dodatkowy monitor
  • kursy języka angielskiego
  • opieka medyczna, pakiet sportowy oraz imprezy integracyjne