Senior Quality Assurance Engineer / testy automatyczne

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2016-05-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych firm międzynarodowych w branży rozrywkowej/medialnej, w wyniku dynamicznego rozwoju i tworzenia nowego zespołu/działu poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.
Obowiązki

Obowiązki

- Zapewnienie kompleksowego testowania opracowanych systemów oprogramowania i przestrzeganie specyfikacji systemu, - Ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem programistów oraz innymi uczestnikami projektu w ramach planowania i organizacji działań, - Tworzenie, utrzymanie i zwiększenia planów testowych, skryptów testowych wymaganych do wspierania działań na rzecz rozwoju, - Tworzenie i rozwój testów automatycznych, - Analiza i tworzenie dokumentacji technicznej, - Analiza wymagań i tworzenie scenariuszy testów, - Wykrywanie usterek i weryfikacja poprawek.
Wymagania

Wymagania

- Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - Tworzenie procesów testowania, usuwania i wdrażanie aplikacji, - Możliwość tworzenia scenariuszy testowych według wymagań biznesowych, analizę wymagań, - Znajomość narzędzi do automatyzacji testów /Selen lub inne, JMeter, Cucumber, SoapU/ - Doświadczenie w pracy w Jira / Confluence, - Znajomość języka angielskiego na poziome przynajmniej komunikatywnym, Mile widziane: - Znajomość Java, Groovy lub innego języka, - Znajomość HTML/CSS,
Oferta

Co oferujemy?

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, - Stabilne zatrudnienie w kreatywnym i innowacyjnym środowisku (umowa o pracę lub inna forma współpracy), - Udział w realizacji międzynarodowych projektów, - Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach, - Przyjazną atmosferę pracy, - Prywatną opiekę medyczną, - Pakiet benefitów pracowniczych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm./