Senior Quality Assurance /QA/ Engineer

Niektóre dane ogłoszenia mogą być ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2016-01-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy do pracy

Kogo szukamy?

Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych firm międzynarodowych w branży rozrywkowej/medialnej, w wyniku dynamicznego rozwoju i tworzenia nowego zespołu/działu poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.
Obowiązki

Obowiązki

- Zapewnienie kompleksowego testowania opracowanych systemów oprogramowania i przestrzeganie specyfikacji systemu, - Testowanie wydajności, - Tworzenie, utrzymanie i zwiększenia planów testowych, skryptów testowych wymaganych do wspierania działań na rzecz rozwoju, - Tworzenie i rozwój testów automatycznych, - Analiza wymagań i tworzenie scenariuszy testów, - Analiza wyników testów obciążeniowych, - Wykrywanie usterek i weryfikacja poprawek, - Udział w tworzeniu nowego zespołu/działu developerskiego, - Udział w międzynarodowych projektach.
Wymagania

Wymagania

- Przynajmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Quality Assurance, - Tworzenie procesów testowania, usuwania i wdrażanie aplikacji, - Możliwość tworzenia scenariuszy testowych według wymagań biznesowych, - Znajomość narzędzi do automatyzacji testów /Selen lub inne, JMeter, Cucumber, SoapU/, - Doświadczenie w pracy w Jira / Confluence, - Znajomość języka angielskiego na poziome przynajmniej komunikatywnym, Mile widziane: - Znajomość Java, Groovy lub innego języka, - Znajomość HTML/CSS
Oferta

Co oferujemy?

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, - Stabilne zatrudnienie w kreatywnym i innowacyjnym środowisku (umowa o pracę lub inna forma współpracy), - Udział w realizacji międzynarodowych projektów, - Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach, - Przyjazną atmosferę pracy, - Prywatną opiekę medyczną, - Pakiet benefitów pracowniczych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim oraz polskim. Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)