Service Delivery Manager

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z naszybciej rozwijających się firm na rybku IT, szukamy:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Optymalnych wyników spółki oraz zadowolenia klientów ze świadczonych usług
  • Doskonalenie procesów biznesowych
  • Zapewnienia rentowności projektów
  • Optymalnego wykorzystania zasobów
  • Opracowania i wdrożenia strategii zapewniającej zgodność wykonania projektu z budżetem czasowym i kosztowym
  • Szkolenie i nadzór nad podległymi pracownikami w celu zwiększenia ich efektywności
  • Dopilnowanie dokładności i aktualności raportów
  • Aktywnego uczestnictwa w opracowaniu planów strategicznych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych w branży IT
  • Znajomość metod i narzędzi (również informatycznych) zarządzania projektami
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem usług
  • Umiejętność utrzymania i optymalizacji rentowności projektów
  • Doświadczenie w obliczaniu wskaźników efektywności projektu
  • Znajomość oraz doświadczenie w realizacji całego cyklu projektu: koncepcji, planowania, budżetowania, oraz samej realizacji zgodnej z harmonogramem
  • Systematyczny kontakt z Klientem w celu identyfikacji potrzeb oraz doradztwa w zakresie optymalizacji rozwiązań technologicznych
  • Doświadczenie w koordynacji procesów realizacji i wykonania projektu na gruncie Klienta, współpracy z dostawcami oraz podwykonawcami
  • Umiejętność realizacji założeń finansowych oraz utrzymania wysokiego poziomu zadowolenia Klienta
  • Przestrzeganie jakości projektów,prac, norm oraz standardów
  • Systematyczne raportowanie oraz ocena ryzyka,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz osób zaangażowanych w realizacje projektów
  • Umiejętność motywowania członków zespołu projektowego
  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze: technologia produkcji , inżynieria procesowej, mechaniki, automatyka lub finanse/bankowość (mile widziane studia MBA)
  • Bardzo obra znajomość języka angielskiego
  • Dużą dyspozycyjność i gotowość do odbywania bardzo częstych podróży służbowych,

 Proponujemy:

  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego
  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej