Software Consultant

Data utworzenia: 2017-02-20

Ogłoszenie w: Kraków

miejsce pracy: Kraków

 Opis stanowiska:

  • Zbieranie i zrozumienie potrzeb biznesowych klientów, tworzenie właściwej dokumentacji
  • Ścisła współpraca z liderami zespołów oraz specjalistami w procesie projektowania rozwiązań
  • Konfiguracja oprogramowania zgodnie z wymaganiami
  • Projektowanie i uruchomienie strategii ekstrakcji / transformacji / ładowania danych
  • Koordynowanie wybranych faz dla poszczególnych projektów, np.: kontrola jakości, testy
  • Praca z klientami, ocena gotowości, planowanie wdrożenia systemu
  • Współpraca z kierownikiem projektu

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w budowie oprogramowania, analizie systemów lub na podobnej pozycji konsultanta
  • Łatwa adaptacja nowych technologii, przyswajanie nowego oprogramowania, zrozumienie modeli danych oraz modelowania obiektowego
  • Doświadczenie z wiodącymi relacyjnymi bazami danych, znajomość zapytań SQL,
  • Zdolność do szybkiej analizy przyczyn błędów / problemów w istniejącym kodzie lub konfiguracji
  • Znajomość procesów budowy i wdrożenia oprogramowania
  • Bardzo dobra komunikacja w mowie i piśmie - w językach angielskim, francuskim lub niemieckim
  • Możliwość i zgoda na częste podróże służbowe, do 50% rocznie

 Mile widziane będzie:

  • Znajomość technologii: Microsoft SQL Server, TM1, Informatica, Cognos BI, Xactly, Callidus, Anaplan
  • Znajomość technologii Webowych takich jak JavaScript, XML, CSS, HTML