Software Developer (Node.js)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie przy atrakcyjnym wynagrodzeniu
  • Współpraca z bardzo doświadczonymi inżynierami od których można się wiele nauczyć - pracownicy na stanowiskach eksperckich mają zwykle 15+ lat doświadczenia
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji (centrum miasta)
  • Pakiet szkoleń wraz z certyfikacją
  • Realne szanse awansu
  • Laptop + dodatkowy monitor
  • Kursy języka angielskiego
  • Opieka medyczna, pakiet sportowy oraz imprezy integracyjne

Obowiązki:
  • Praca w międzynarodowym zespole przy rozwiązaniach dostarczanych Klientom z całej Europy
  • Rozwój produktu dedykowanego uczelnią na całym świecie.
  • Kontakt z klientem z USA,
  • Praca w 4-10 osobowym zespole w metodologi Scrum.

Wymagania:
  • 2-5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologi AWS Elasticsearch
  • Znajomość frameworka Node.js
  • Znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Znajomość API Gateway
  • Znajomość bazy DynamoDB
  • Znajomość Lambda
  • Znajomość Redis