Software Developer - Programista JAVA EE

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Bytom

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Bytom

 Twoje super zadania:

Do zadań zatrudnionej na tym stanowisku osoby należeć będzie rozwijanie systemu oraz współpraca z innymi osobami uczestniczącymi w procesie rozwoju, testowania oraz wsparcia produktu.

 Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego lub blisko związanego
  • doświadczenia zawodowego w środowisku komercyjnym,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomości technologii webowych,
  • znajomości platformy Java EE
  • znajomości relacyjnych baz danych typu Oracle lub MS SQL Server lub DB2lub MySQL.

 Proponujemy:

  • pracę dla jednej z największych w Europie firm IT,
  • pracę w ramach większego zespołu z centralą w Dublinie,
  • ambitne i odpowiedzialne zadania,
  • możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej korporacji,
  • dobrą atmosferę pracy