Software Engineer .NET - C#, SQL

Data utworzenia: 2017-01-27

Ogłoszenie w: Gliwice

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, czołowego producenta bankomatów i systemów obsługi płatności na całym świecie, aktualnie poszukujemy:

miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Chorzów

 Zadania:

  • Projektowanie, implementację, rozwój i utrzymywanie systemów informatycznych;
  • Pracę z bazami danych MS SQL;
  • Zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji;
  • Udział w testowaniu aplikacji.

 Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 2-3-letnie doświadczenie w programowaniu w .Net;
  • Znajomość C#;
  • Znajomość SQL;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Znajomość technologii Microsoft Visual Studio, Design patterns, Web Services: REST i/albo SOAP API;
  • Chęci do rozwoju i uczenia się nowych technologii;
  • Samodzielność oraz myślenie ukierunkowane na rozwiązywanie problemów.

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Doświadczenie z integracją systemów;
  • Doświadczenie przy rozwoju SQL;
  • Znajomość bądź chęć poznania technologii HTML5, CSS, JavaScript oraz nowszych framewok'ów jak Angular, React, Knockout albo Redux itd.;
  • Doświadczenie pracy w Scrum'ie;
  • Znakomość JIRA, Git.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich;
  • Długoterminowe i interesujące projekty;
  • Pracę z nowymi technologiami;
  • Elastyczne formy współpracy;
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport).