Software Engineer .NET

Data utworzenia: 2017-01-24

Ogłoszenie w: Chorzów

Dla naszego Klienta firmy znajdującej się w czołówce światowych dostawców rozwiązań i usług płatniczych dla banków i firm handlowych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Chorzów

 Twoje zadania:

  • praca przy rozwoju produktów oferowanych Klientom firmy

 Nasze oczekiwania:

  • ok 1 roku komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość platformy .NET
  • znajomość C#, Microsoft Visual Studio
  • znajomość SQL
  • doświadczenie w pracy z Web Services REST/SOAP API
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2

 Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna z pakietem rodzinnym, Karta Multisport)