Software Engineer .NET

Data utworzenia: 2017-01-27

Ogłoszenie w: Łódź

Dla jednego z naszych klientów, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

 Twoje zadania:

  • rozwijania produktów na Windows Surface oraz HoloLens

 Od Kandydatów wymagamy:

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C#
  • dobra znajomość platformy .NET
  • pasja i chęć poszerzania wiedzy związanej z rozszerzoną rzeczywistością
  • umiejętność tworzenia wysokiej jakości kodu

 Dodatkowe atuty:

  • praktyczna znajomość co najmniej jednego systemu mobilnego (UWP, Android, iOS)
  • doświadczenie z Unity 3D
  • doświadczenie w programowaniu grafiki 3D przy użyciu Direct3D, OpenGL ES i/lub Metal graphics APIs
  • znajomość metodologii Agile

 Firma oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w ciekawych projektach
  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem najnowszych technologii
  • pakiet socjalny