Software Engineer / Software Developer (C++, Python)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Gliwice

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa również umowa B2B)
  • Możliwa praca zdalna do 3 dni w tygodniu po okresie wdrożenia
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Szkolenia zewnętrzne oraz branżowe

Dodatkowe informacje:

Sprawny proces rekrutacji: jedna rozmowa!

Obowiązki:
  • Programowanie i implementacja w języku C++
  • Udział w tworzeniu od podstaw polskiego sterownika PLC
  • Udział w projektowaniu nowych systemów i rozwiązań
  • Tworzenie koncepcji nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w C++ (najlepiej 14 i 17)
  • Znajomość embedded Linux
  • Znajomość UML, CMake, Qt, Boost
  • Doświadczenie z systemem kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziane:

  • Doświadczenie w metodologii prowadzenia projektu (Scrum / Agile)
  • Znajomość wzorców projektowych oraz technologii webowych (TypeScript, ELM)
  • Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
  • Znajomość Pythona (automatyzacja testów)