Software test engineer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-16

Ogłoszenie w: Gdańsk

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Umowę na pełen etat
  • Elastyczne godziny pracy
  • Twoje zdrowie z LuxMedem
  • Kondycję z Multisportem
  • Dietę z Sodexo
  • Rozwój z licznymi programami szkoleniowymi

Zadania:

  • Wykonywanie testów automatycznych i manualnych na podstawie zaprojektowanego planu testów
  • Analiza wymagań i dokumentacji projektowej pod kątem tworzenia przypadków testowych - funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.
  • Tworzenie strategi testowej dla produktu uwzględniając ryzyko projektowe
  • Udział w tworzeniu, utrzymywaniu i optymalizowaniu środowiska testów automatycznych.
  • Budowa środowiska Continous Integration
  • Wspieranie zespołów Scrumowych w dostarczaniu oprogramowania o wysokiej jakości.

 Oczekiwania:

  • Znajomość conajmniej jednego z  języków skryptowych: Visual Basic, Python, Java Script
  • Mile widziana znajomość języka C# i technologi .NET
  • Znajomość narzędzi wspierających testy automatyczne (np. Selenium/Squish) standardów kodowania h.264, h.265, protokołów TCP/UTD, RTSP będzie dodatkowym atutem