Specjalista ds. integracji systemów bazujących na Linuksie

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z największych firm z sektor TSL szukamy:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • udział w projektach integracji systemów informatycznych
  • budowa map translacyjnych dokumentów EDI
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • testowanie procesu wymiany danych.

 Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie w IT
  • znajomość języków skryptowych (m.in. PERL, BASH)
  • najomość systemów Linux/Unix
  • znajomość protokołów komunikacyjnych (m.in. FTP, SFTP)
  • umiejętność dokumentowania swojej pracy
  • dobra, konwersacyjna znajomość j. angielskiego
  • znajomość technologii wymiany danych elektronicznych (EDI) oraz struktury dokumentów XML, EDIFACT
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność za swoje działania
  • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej

 Oferujemy:

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover)
  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)
  • narzędzia pracy (laptop, telefon)