specjalista ds. IT

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-15

Ogłoszenie w: Stryków

Kogo szukamy?

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne
  • wsparcie systemu MES (Manufacturing Execution System)
  • analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych
  • dostarczanie usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności usług
  • tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT
  • uczestnictwo w projektach

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu różnych dziedzin informatyki jak: znajomość sprzętu komputerowego, baz danych, systemów operacyjnych, sieci LAN i WAN
  • umiejętność programowania
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków, program doceniania i nagradzania i wiele innych
  • ogromne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)