Specjalista ds. koordynacji SAP BASIS

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-16

Ogłoszenie w: Poznań

Kogo szukamy?

Na tym stanowisku zapewniamy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności zawodowych
  • Dodatkowe benefity – bogaty pakiet socjalny
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach integracyjnych
  • Pracę w zespole ludzi z pasją
  • Umowę o pracę
  • Dowóz pracowników z Poznania do/z Komornik
  • Niezbędne narzędzia pracy

Kluczowe zadania:

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za nadzór nad kontraktem outsourcingowym
  • w zakresie SAP BASIS
  • Zapewnienie wysokiej dostępności środowiska SAP ERP,  SAP BW i systemów
  •  satelickich– poprzez bieżące działania operacyjne oraz optymalizacje
  • Wymagana dostępność systemu to ponad 99,9% w trybie 24/7. Z systemu
  • korzysta kilka tysięcy użytkowników
  • Nadzór mniejszych projektów i zmian w zakresie SAP BASIS
  • Weryfikacja, przygotowanie i nadzór nad wykonaniem procedur administracyjnych
  • Współpraca z zespołami aplikacyjnymi SAP i z zespołem infrastruktury

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać doświadczenie w monitorowaniu lub administrowaniu systemów SAP i / lub infrastruktury IT
  • Cechować się bardzo dobrą organizacją pracy, systematycznością, konsekwencją
  • Posiadać umiejętność koordynowania pracy innych osób (definicja wymagań,
  • budowa harmonogramu, okresowe rozliczanie postępu prac, weryfikacja jakości prac podwykonawców)
  • Posiadać ogólną znajomość specyfiki środowiska SAP
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rozwiązań SAP HANA
  • Posiadać wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znać język angielski na poziomie dobrym
  • Być gotowy do okresowego prowadzenia prac poza standardowymi godzinami pracy użytkowników