Specjalista ds. obsługi klienta wewnętrznego

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-07

Ogłoszenie w: Sosnowiec

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w międzynarodowym dziale zakupów
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • Wsparcie dla klienta wewnętrznego w bieżących zapytaniach dotyczących użytkowania systemów wspierających zakupy pośrednio produkcyjne
  • Praca w wewnętrzym dziale helpdesku firmy
  • Codzienny kontakt telefoniczny w języku angielskim z oddziałami firmy
  • Wykonywanie zestawień / analiz
  • Wsparcie klientów wewnętrznych w systemie rozliczania podróży służbowych/ wydatków z kart płatniczych
  • Zarządzanie licznymi danymi w systemie
  • Praca w systemie dwuzmianowym – 8-16 oraz 14-22

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Znajomość któregoś z języków: francuski, niemiecki, hiszpański, włoski będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Chęć do pracy w środowisku międzynarodowym
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.