Specjalista ds. Odzyskiwania Danych

Data utworzenia: 2016-11-25

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego Klienta międzynarodowej Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odzyskiwanie danych z logicznie uszkodzonych nośników, jak również współpracę z zagranicznymi oddziałami firmy.

 Nasze super wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość budowy komputerów i laptopów
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania skomplikowanych problemów
  • Wysoka motywacja do osiągania założonych celów, entuzjazm i zaangażowanie
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i poszerzania umiejętności
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

 Proponujemy:

  • Pracę w młodym zespole firmy będącej światowym liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów