Specjalista ds. sieci informatycznych

Data utworzenia: 2017-01-19

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla swojego klienta, firmy tele-informatycznej oferującej profesjonalne wsparcie użytkowników systemów informatycznych, kompleksową obsługę stacji roboczych, zarządzanie sieciami LAN, WAN i Wi-Fi

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • bieżące wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • utrzymanie ciągłości pracy infrastruktury informatycznej

 Od Kandydata wymagamy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z administracją siecią oraz wsparciem użytkowników
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN (firewalle, routery, switche, VPN, WiFi)
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów związanych z działaniem infrastruktury IT
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych
  • umiejętność rozwiązywania problemów użytkowników ze sprzętem i oprogramowaniem
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w wykonywane zadania, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

 Mile widziane będzie:

  • praktyczna umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych Fortigate oraz Cisco
  • znajomość systemów serwerowych Windows oraz Linux
  • znajomość SQL

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w nowych projektach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów z zakresu IT
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • biuro w dogodnej lokalizacji (ścisły centrum)