Specjalista ds. systemów MES

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-18

Ogłoszenie w: Gliwice

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami IT.

Głównym zadaniem Manufacturing Systems Specialist jest implementacja oraz utrzymanie systemu MES oraz zapewnianie wsparcia w ramach pierwszej linii.

Obowiązki:

  • Implementowanie i utrzymywanie systemu MES;
  • Aktualizowanie systemu;
  • Dbanie o prawidłowe zabezpieczenie wszystkich urządzeń (np. komputery, skanery i inne).

Umiejętności i wymagania:

  • Znajomość baz danych(MS SQL) w zakresie tworzenia zapytań i widoków w języku SQL;
  • Umiejętność konfigurowania i nadzoru backupów baz danych;
  • Zakres wiedzy z kursu MS10775A;
  • Dobry angielski (B1+);
  • Preferowane wykształcenie w branży IT;
  • Podstawowa znajomość Active Directory i systemów operacyjnych MS Windows Server 2008, 2012 i 2016;
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo:

  • Podstawowa znajomość baz Oracle;
  • Podstawowa znajomość sterowników PLC;
  • Ukończone studia na kierunkach informatycznych.