Specjalista ds. testów automatycznych

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-02

Ogłoszenie w: Zdalnie

Kogo szukamy?

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów automatycznych oprogramowania
  • ­Opracowywanie dokumentacji testowej
  • ­Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
  • ­Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów
  • ­Analiza dokumentacji biznesowej

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku testera automatycznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego np. JavaScript, Perl, Bash
  • Znajomość cyklu życia rozwoju oprogramowania
  • Dobra znajomość standardów testowych (mile widziane certyfikaty ISTQB)
  • Znajomość narzędzi do testowania automatycznego

Oferujemy:

  • Pracę zdalną lub w jednym z naszych biur- do wyboru
  • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno- sportowy

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV za pomocą przycisku: