Specjalista ds. wdrożeń

Data utworzenia: 2016-04-25

Ogłoszenie w: Bydgoszcz

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku systemów ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Bydgoszcz

 Opis stanowiska:

  • wdrożenia systemów informatycznych u klientów
  • opiekę nad eksploatacją systemu u klientów, helpdesk
  • obsługę bieżącą i utrzymanie obecnych systemów informatycznych
  • opracowywanie raportów i analiz wdrożeniowych
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • przygotowanie dokumentacji
  • prowadzenie konsultacji merytorycznych
  • konfigurowanie systemów u klientów

 Od Kandydata wymagamy:

  • doświadczenie we wdrożeniu systemu Comarch CDN XL
  • bardzo dobra komunikatywność
  • łatwość szybkiego przyswajania i przekazywania wiedzy
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • umiejętność prowadzenia szkoleń
  • duża samodzielność w działaniu

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania oraz znajomość SQL

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szybkiego rozwijania swoich kompetencji
  • profesjonalne środowisko pracy
  • udział w interesujących projektach
  • pracę w zespole ekspertów
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie