Specjalista ds. wdrożeń

Data utworzenia: 2016-03-04

Ogłoszenie w: Rzeszów

W związku z rozwojem działu IT i realizacją nowych projektów poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszow

 Zadania:

  • Wdrażanie systemów informatycznych
  • Opieka nad eksploatacją systemu u klienta
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania
  • Testowanie systemów

 Wymagania:

  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
  • Biegła, praktyczna znajomość środowiska Microsoft (Windows Server, Active Directory)
  • Doświadczenie w administracji platformą IIS, znajomość XML, Web Service
  • Znajomość systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych w tym języka zapytań SQL,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów oprogramowania (testy modułowe, systemowe, akceptacyjne) oraz integracji systemów
  • Umiejętność czytania dokumentów projektowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Swoboda w kontaktach z klientem, wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość rozwiązań Workflow i metodyk projektowych będzie dodatkowym atutem kandydata

 Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy