Specjalista IT / Absolwent Uczelni Technicznej

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-11

Ogłoszenie w: Słubice

Kogo szukamy?

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli..

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiążesz swoją ścieżkę zawodową z obszarem IT
  • Praca związana ściśle z zaawansowanym systemem będzie dla Ciebie ciekawym wyzwaniem
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim
  • Masz za sobą pierwsze praktyki studenckie związane z obszarem informatyki
  • Jesteś otwarty na relokację do Słubic
  • Zależy Ci na długofalowej współpracy z pracodawcą

Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia. Aplikuj i dowiedz się więcej!

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista IT / Absolwent Uczelni Technicznej

Oferta skierowana jest dla osób bez doświadczenia gotowych do relokacji.

Miejsce pracy: Słubice

Twoimi zadaniami będą:

  • Zarządzanie serwerami na terenie zakładu w Słubicach i spółek powiązanych za granicą
  • Bieżące monitorowanie lokalnych i globalnych sieci informatycznych
  • Diagnostyka sprzętu komputerowego i nadzór nad jego użytkowaniem
  • Nadzorowanie zakupów sprzętu IT
  • Wsparcia techniczne pracowników (help desk)
  • Udział i realizacja projektów związanych z obszarem IT.

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

  • Wdrożenie w oddziale w Niemczech
  • Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, a także poszerzanie umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach i kursach zawodowych
  • Pracę w  zgranym zespole fachowców
  • Dokładny zakres i jasne ścieżki awansu
  • Wsparcie w przypadku konieczności relokacji