Specjalista IT - CRM

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-08-02

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Opis stanowiska:

  • wsparcie użytkowników CRM w obszarach programów lojalnościowychi zarządzania kampaniami marketingowymi,
  • nadzór nad interface’ami i procesem ładownia danych,
  • rozwiązywanie problemów pojawiających się przy utrzymaniu systemu,
  • uczestnictwo w projektach rozwoju systemu CRM,
  • praca nad doskonaleniem i usprawnianiem systemu.

Opis wymagań:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w informatyce,
  • wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka),
  • znajomość zagadnień baz danych SQL i NoSQL (Cassandra będzie dodatkowym atutem),
  • dyspozycyjność w zakresie rozwiązywania zgłoszeń krytycznych (na miejscu lub zdalnie),
  • znajomość systemów lojalnościowych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomości systemów sprzedażowych w sklepach będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość systemu SAP HANA, SPSS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w nowopowstającej sekcji CRM IT Grupy Eurocash w Warszawie,
  • pracę w 6. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. pracowników,
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • pracę w zespole ludzi z pasją,
  • dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe) w atrakcyjnych stawkach cenowych.