Specjalista IT ds. Integracji Systemów

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Udział w różnorodnych projektach
  • Długofalową współpracę
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, pakiet rodzinny
  • Możliwość odbycia szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania:

  • Rozwój usług IT na potrzeby systemów CRM
  • Integracja systemów IT działających w organizacji
  • Współpraca z biznesem i IT przy definiowaniu wymagań
  • Udział w projektowaniu architektury systemów
  • Współpraca z dostawcami w zakresie zlecenia prac, odbioru i testowania
  • Wsparcie wdrożonych rozwiązań (DevOps)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Ok. 3 letnie doświadczenie w na stanowisku związanym z programowaniem lub tworzeniem architektury
  • Doświadczenie w rozwoju systemów IT w środowisku Java i Unix
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Analiza systemów mająca na celu optymalizację istniejących usług oraz weryfikację wdrażania nowych funkcjonalności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie tworzenia dokumentacji technicznej

Mile widziana znajomość:

  • Architektury SOA, EAI lub ESB
  • Technologii JMS, JMX
  • Baz danych NoSQL, np.  Cassandra; Solr, Drools,  Activity, ActiveMQ, PL/SQL, Hibernate
  • Branży telekomunikacyjnej