Specjalista Sharepoint & C#

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy konsultingowej, specjalizującej się w outsourcingu IT oraz usługach związanych z systemami SAP, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie wymogów technicznych i funkcjonalnych oraz rekomendowanie nowych możliwych zmian i funkcjonalności na platformę z uwzględnieniem stabilności i możliwości wykonania
  • Dostarczanie odpowiedzi na zapytania techniczne związane z platformą SharePoint z uwzględnieniem najlepszych praktyk
  • Dostarczanie rozwiązań technicznych dla nowych wymagań
  • Zapewnianie 3 linii wsparcia do rozwiązywania problemów technicznych występujących w obszarze SharePoint
  • Wspieranie Zespołu Wsparcia Klienta w zakresie technologii Microsoft
  • Wspieranie Menedżerów Projektów/Serwisu w podejmowaniu decyzji technicznych
  • Utrzymanie oraz obserwowanie przebiegu projektów dla klientów, aby zapewnić przestrzeganie wytycznych oraz skuteczną integrację z platformą
  • Przegląd i dostosowywanie instrukcji wdrażania

 Wymagania:

  • Znajomości SharePoint
  • Znajomości języka C#
  • Znajomości relacyjnych baz danych MS-SQL Server
  • Umiejętności mapowania wymagań biznesowych na architekturę SharePoint
  • Umiejętności programowania nowych funkcji w środowisku SharePoint
  • Znajomość metodologii programowania
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

 Proponujemy:

  • Możliwość udziału w projekcie realizowanym dla jednej z największych firm w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w kompetentnym i profesjonalnym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt

 Dodatkowe:

  • Projekt: od zaraz do końca grudnia
  • Praca stacjonarna w Krakowie
  • Zapotrzebowanie: 1-2 dni w tygodniu na miejscu ale nie z rzędu - np. poniedziałek i czwartek