Starszy Programista Java

Data utworzenia: 2016-06-17

Ogłoszenie w: Łódź

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się obiegiem dokumentów, obecnie poszukujemy ososby na stanowisko:

miejsce pracy: Łodź

 Realizowane zadania:

  • tworzenie i rozwój aplikacji w ramach projektów wewnętrznych firmy (R&D),
  • projektowanie i implementacja złożonych elementów oprogramowania,
  • nadzorowanie prac programistycznych w ramach powierzonych komponentów,

 Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu i wdrażaniu systemów w technologii Java / Java EE,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • doświadczenie w programowaniu usług Web Services,
  • znajomość metodologii programowania oraz wzorców projektowych,
  • bardzo dobra znajomość baz danych (np. MySQL, MS SQL, CouchBase),
  • bardzo dobra znajomość aspektów programowania obiektowego i inżynierii oprogramowania,
  • bardzo dobra znajomość frameworka Spring, Hibernate, Elasticsearch,
  • dobra znajomość języka HTML i JavaScript

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomością pakietów: jBPM, Orebon,
  • znajomością protokołu: SNMP

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • udział w nieszablonowych i nowoczesnych projektach informatycznych,
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych,
  • przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą osiąganiu wyników i rozwijaniu umiejętności,