Starszy programista Java ze znajomością GWT

Data utworzenia: 2016-01-25

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta - dużego integratora systemowego, specjalizującego się w obiegu dokumentów, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój oprogramowania

 Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość JSP, Hibernate, Spring, GWT, JSF, SOAP, REST;
  • Znajomość SQL;
  • Znajomość Tomcat, JBoss;
  • Znajomość GIT, Gerrit, JIRA/Confluence

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu programistycznego;
  • Znajomość UML i BPMN

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Jasno określoną ścieżkę kariery;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość współpracy z kluczowymi klientami i udziału w największych projektach na rynku;
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.