Starszy Projektant UX/UI

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-11

Ogłoszenie w: Rzeszów

Do jednego z działów poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się projektowaniem warstwy interfejsu użytkownika Asseco Omnichannel Platform – innowacyjnej platformy omnikanałowej dla banków działających w Polsce i za granicą.

Twoje zadania:

  • Projektowanie użytecznych interfejsów użytkownika aplikacji desktopowych, mobilnych i elektroniki do noszenia (wearables)
  • Budowanie interaktywnych prototypów aplikacji
  • Projektowanie graficznych interfejsów użytkownika
  • Opracowywanie specyfikacji biznesowej dotyczącej rekomendowanych rozwiązań
  • Wspieranie prac badawczych i warsztatów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w projektowaniu UX/UI
  • Praktyczna znajomość technik projektowania, z uwzględnieniem potrzeb, preferencji i zachowań użytkowników oraz wymagań biznesowych
  • Wiedza z zakresu UCD/HCI
  • Umiejętność projektowania graficznych interfejsów użytkownika (desktop, mobile, wearables)
  • Umiejętność łączenia myślenia strategicznego o biznesie klienta z pracą nad detalami interakcji z systemem
  • Umiejętność obsługi narzędzi do prototypowania oraz tworzenia interfejsów (Axure, Adobe CC)
  • Umiejętność przeprowadzania badań z użytkownikami
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość produktów i procesów bankowych oraz ich zasad funkcjonowania w banku
  • Doświadczenie zdobyte w instytucji finansowej
  • Znajomość narzędzi Confluence, JIRA
  • Znajomość HTML/CSS oraz systemów CMS
  • Znajomość technik kreatywnego rozwiązywania problemów oraz tworzenia innowacyjnych produktów

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.