Starszy specjalista ds. kontroli jakości

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-17

Ogłoszenie w: Gliwice

Kogo szukamy?

Czym będziesz się zajmować?

  • Przeprowadzeniem testów manualnych oprogramowania
  • Analizą i modelowaniem procesów biznesowych oraz tworzenie na ich podstawie scenariuszy testowych
  • Tworzeniem testów automatycznych
  • Przeglądem specyfikacji projektowej oraz tworzenie skryptów i danych testowych
  • Wykrywaniem, analizą i szczegółowym raportowaniem problemów zidentyfikowanych podczas testów
  • Tworzeniem dokumentacji użytkownika
  • Bieżącą współpracą z działem rozwoju oprogramowania

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki informatyczne lub/i ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu metodyki testowania oprogramowania
  • Doświadczenie w zakresie przygotowania scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość języków SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozwiązywania nietypowych problemów oraz pracy pod presją czasu
  • Otwartość na zmiany i łatwość przyswajania wiedzy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Certyfikat ISEB/ISTQB
  • Język angielski – minimum B1

Mile widziane:

  • Znajomość PL SQL
  • Umiejętność administrowania bazami danych Oracle
  • Praktyczne doświadczenie w pracy ze środowiskami wirtualnymi (VMWare)
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania dla sektora opieki zdrowotnej

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.