Starszy specjalista / Specjalista ds. bankowości elektronicznej

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych przeznaczonych dla klientów detalicznych i realizację strategii rozwoju bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym kartę MultiSport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, programy zniżkowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie obszarów bankowości internetowej i mobilnej dedykowanych klientom detalicznym
  • Optymalizacja funkcjonowania produktów i usług bankowości internetowej w oparciu o analizę problemów i zachowań klientów detalicznych
  • Wykonywanie analiz biznesowych, specyfikacji, analiz wymagań niezbędnych do rozwoju nowych oraz modyfikacji istniejących funkcjonalności systemów bankowości internetowej i mobilnej
  • Prowadzenie i wdrażanie innowacyjnych projektów w obszarze detalicznej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów informatycznych w instytucjach finansowych, mile widziane doświadczenie w projektach mobilnych
  • Wiedza w zakresie najnowszych technologii – znajomość trendów, innowacji, cyfrowych produktów i usług finansowych
  • Znajomość polskiego oraz zagranicznego rynku bankowości internetowej oraz mobilnych aplikacji bankowych dla klientów detalicznych
  • Wiedza w zakresie produktów bankowych przeznaczonych dla klientów detalicznych
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatywa w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na nowe wyzwania
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami i umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Wiedza w zakresie metodyk zwinnych oraz doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów w podejściu iteracyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację