T-SQL Developer z dobrą znajomością języka angielskiego

Data utworzenia: 2016-04-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji soczewek okularowych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Raportowanie z użyciem SQL
  • Zarządzanie i rozwijanie systemów produkcyjnych
  • Udział w projektach IT
  • Współpracę z zagranicznymi działami oraz kontrahentami zewnętrznymi
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie lokalnych narzędzi IT
  • Opiekę nad środowiskiem produkcyjnym IT wraz ze wsparciem użytkowników i rozwiązywanie problemów

 Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka T-SQL (minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku)
  • Umiejętność obsługi i projektowania relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość obsługi serwera MS SQL
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Podstawowa wiedzy z zakresu administracji Windows Server (2008-12)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy)
  • Wykształcenie wyższego, informatyczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Otwartość na współpracę z klientem biznesowym
  • Otwartość na nowe technologie, umiejętności dobrej organizacji pracy własnej

 Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość jednego z języków programowania: C#, JavaScript, C++
  • Znajomość MS Sharepoint 2013
  • Znajomość środowiska VMware
  • Znajomość pakietu DevExpres 14
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (zwłaszcza z modułami finansowymi i produkcyjnymi)

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny
  • Budżet szkoleniowy (przekraczający 10 000 PLN rocznie)
  • Imprezy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Dodatkowe lekcje języka angielskiego