Team Leader - Developer .Net

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • rozwój istniejących i tworzenie nowych aplikacji w technologii .NET,
  • stymulowanie w zespole rozwoju kompetencji technicznych i miękkich,
  • rozwój obszaru w zakresie metod, narzędzi pracy,
  • odpowiedzialność za budżet zadaniowy,
  • wsparcie funkcjonowania technicznych centrów kompetencyjnych.

 Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty .Net,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub chęć jego zdobycia,
  • obszernej wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania,
  • znajomość:
    • C#,
    • .NET,
    • WPF,
    • WCF,
    • Auto Mapper,
    • NHibernate - biegle,
    • wzorce projektowe,
    • TFS,
    • Visual Studio,
    • SQL Server,
  • orientacji na klienta i cele biznesowe,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • gotowości do pracy w wysoce zmiennym środowisku.

 Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w zespole składającym się z wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów ,
  • zdobywanie doświadczenia przy zaawansowanym technologiczne projekcie,
  • dostęp do nowoczesnych technologii oraz metodyki wytwarzania oprogramowania,
  • możliwość rozwoju w młodym, prężnie działającym zespole.