Technical Product Owner - Business Inteligence

Data utworzenia: 2017-03-31

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Budowa mapy potrzeb organizacji w zakresie danych i ich wykorzystania
  • Budowa modelu danych rozwiązania typu BI
  • Projektowanie rozwiązania typu BI/Big Data
  • Wsparcie działań wdrożeniowych oraz integracyjnych
  • Weryfikacja dostarczonych wartości biznesowych
  • Bieżąca współpraca z obszarami biznesowymi oraz IT nad gromadzeniem, przetwarzaniem i wykorzystywaniem danych w rozwiązaniu
  • Możliwość wzięcia udziału w unikalnym projekcie w Polsce budowy i rozwoju hurtowni danych oraz rozwiązań big data
  • Współtworzenia rozwiązania kluczowego dla biznesu, możliwość współprojektowania, weryfikacji oraz dalej rozwoju platformy budowanej od zera"
  • Możliwość weryfikacji technicznej i biznesowej najnowszych innowacyjnych podejść w zakresie zbierania, analizy i wizualizacji danych.
  • Współudział w tworzeniu programu BI oraz dostarczania wartości biznesowej w oparciu o analizę danych
  • Budowa i zarządzanie modelem danych oraz integracji
  • Współudział w projektowaniu rozwiązania uwzględniając wybór rozwiązań technologicznych

 Od Kandydata wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub pokrewne
  • Min. 2 lat na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych i interpretacji wyników
  • Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru BI oraz modelowania danych
  • Znajomość zagadnień związanych z Big Data oraz baz noSQL
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - praca z centralą Holdingu w Niemczech
  • Znajomość techniczna rozwiązań bazodanowych, big data oraz ETL
  • Znajomość narzędzi CASE w szczególności Enterprise *Architekt oraz narzędzi z obszaru BI specyficznych dla danej technologii
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami
  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów

 Mile widziane będzie:

  • Znajomość narzędzi Data Mining
  • Znajomość rozwiązań Cloud Computing
  • Wiedza z zakresu metod analizy statystycznej np. klasyfikacja, regresja, analizy koszykowe, algorytmy rekomendacyjne
  • Znajomość I doświadczenie w stacku Big Data Apache (Hadoop, Spark, Hive) lub innym
  • Znajomość i doświadczenie w wykorzystaniu baz danych noSQL (np. MongoDB, Casandra, HBase)
  • Znajomość i doświadczenie w co najmniej w jednym z narzędzi wizualizacji danych (Tableau, Qlik, SAP Lumira, Pentaho Data Visualization itp.)
  • Znajomość rozwiązań machine learning
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli predykcyjnych, zdarzeniowych oraz skłonnościowych
  • Doświadczenie w branży retail

 Oferujemy:

  • premia roczna zależna od realizacji celów, krotność wynagrodzenia
  • laptop, komórka
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb
  • Zadaniowy czas pracy
    • prawo do zawieszenia usługi (urlop)
    • prawo do zawieszenia usługi w przypadku niezdolności do pracy - 14 dni w roku kalendarzowym, z zachowaniem prawa do wynagrodzenia (odpowiednik wynagrodzenia chorobowego
    • prawa do zawieszenia usługi nie przenoszą się na rok następny
  • Opieka medyczna,
  • Możliwość korzystania z karty sportowej lub żywieniowej - na życzenie kandydata, na warunkach dla MSHP, korzystania z lektoratów i inn.