Technical Writer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-08-07

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Obowiązki:

  • Opracowanie strategii tworzenia dokumentacji technicznej systemów IT
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do wybranych systemów
  • Współpraca z różnymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej rozwiązań IT oraz doświadczenie komercyjne w tym zakresie
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Gotowość do proponowania rozwiązań oraz samodzielność w ich wdrażaniu
  • Umiejętność sprawnej komunikacji, również w środowisku zróżnicowanym kulturowo
  • Umiejętności analityczne oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

 Oferujemy:

  • Pracę zdalną lub w jednym z naszych biur- do wyboru
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno- sportowy