Tester aplikacji - automatyzacja testów

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Świdnica

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się sotwarehouse, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław, Świdnica

 Opis stanowiska:

  • kontrola jakości wytwarzanego oprogramowania i weryfikacja jego zgodności z założeniami projektowymi,
  • tworzenie i wykonywanie testów manualnych i automatycznych,
  • praca z dokumentacją projektową,
  • definiowanie przypadków i scenariuszy testowych,
  • przygotowywanie środowiska, danych testowych,
  • ścisła współpracy z doświadczonymi, pełnymi pasji programistami, projektantami i innymi testerami,
  • czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów.

 Nasze super wymagania:

  • wiedzy i zainteresowań z zakresu kontroli jakości oprogramowania,
  • znajomości technik i metod testowania oprogramowania,
  • podstawowej umiejętności programowania (PHP, Java Script, C++) i znajomości relacyjnych baz danych (MySQL),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (informatyka, elektronika) lub ostatnich lat studiów,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • dociekliwości, dokładności, cierpliwości,
  • umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialności za powierzone zadania,

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi raportujących błędy oraz narzędzi wspomagających testy (Test Complete, FireBug),
  • doświadczenie w pracy z lekkimi metodami tworzenia projektów (Agile, SCRUM).

 Proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dział w różnorodnych szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz konferencjach i warsztatach branżowych,
  • elastyczny czas pracy i możliwość odpoczynku w strefie rozrywki,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, śniadania firmowe, nauka języków obcych itp.)
  • wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • biuro w centrum Wrocławia (tuż obok Dworca Głównego PKP)
  • wyjątkowo przyjazną, nieformalną i kreatywną atmosferę pracy.