Tester automatyczny / techniczny

Data utworzenia: 2016-11-02

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta realizującego projekty dla największych klientów z branży ubezpieczeniowej i finansowej poszukujemy osoby na stanowisko :

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie testów zgodną ze strategią projektową i najlepszymi praktykami rynkowymi. W zakres obowiązków wchodzić będzie m.in. definiowanie przypadków testowych, testowanie dostarczonej aplikacji, budowanie skryptów do automatycznych testów, bezpośrednia komunikacja z zespołem wytwórczym i koordynacja rozwiązywania i retestu błędów.

 Nasze super wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pisaniu skryptów testowych, automatyzacji na złożonych strukturach informatycznych.
  • Niezbędna bardzo dobra znajomość baz ORACLE oraz pisania zapytań PLSQL. Mile widziana znajomość INFORMIX.
  • Bardzo dobra znajomość XML.
  • Niezbędna znajomość testowania złożonych WebService
  • Umiejętność projektowania i wytwarzania skryptów testowych
  • Umiejętność przygotowywania danych testowych, planowania testów oraz ich wykonania
  • Umiejętność opracowywania założeń do testów automatycznych i wytwarzania skryptów
  • Umiejętność opracowania i utrzymania repozytorium skryptów testowych
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów, np. Selenium
  • Praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów w tym Selenium, SoupUI, JMeter, LoadRunner
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania JIRA, TestLink

 Mile widziane będzie:

  • Mile widziany certyfikat ISTQB Certified Tester Foundation Level
  • Bardzo dobra znajomość branży ubezpieczeniowej
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania , testowania oraz standardów zarządzania projektami również w trybie zwinnym
  • Dokładność oraz terminowość w realizowanych zadaniach

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie B2B
  • Szanse rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Praca w centrum Warszawy