Tester Oprogramowania

Data utworzenia: 2016-01-27

Ogłoszenie w: Sopot

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk, Szczecin, Bielsko-Biała, Gliwice, Koszalin, Lublin, Sosnowiec, Sopot, Zielona Góra, Białystok

 Zakres obowiązków:

  • Tworzenie scenariuszy testów funkcjonalnych dla wszystkich komponentów aplikacji
  • Implementacja testów JUnit / HTMLUnit i innych
  • Współpraca z użytkownikami oprogramowania w celu dokładnej identyfikacji problemów
  • Współpraca z programistami w celu rozwiązania problemów
  • Analiza złożonych systemów informatycznych w celu zaprojektowania skutecznej strategii testowania

 Od kandydata oczekujemy:

  • 2-4 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu procesów QA
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu infrastruktury testów automatycznych
  • Dobra znajomość frameworków do testowania w tym JUnit / HTMLUnit
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i identyfikacji przyczyn
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana