Tester Oprogramowania - Testy funkcjonalne

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje zadania:

  • tworzenie środowiska testowego
  • specyfikowanie przypadków testowych
  • wykonywanie testów funkcjonalnych

 Oczekiwania:

  • znajomość środowisk Linux i Windows
  • umiejętność pracy w zespole
  • systematyczność i sumienność
  • doświadczenie na stanowisku testera

 Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania - w szczególności aplikacji biznesowych
  • znajomość metodyki i technik testowania
  • znajomość języków programowania
  • doświadczenie w pracy z narzędziami automatyzacji testów (np. selenium)
  • doświadczenie w pracy z systemem Redmine

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego